Amatorskie Rozgrywki Piłki Nożnej w Bychawie




04.04.2012 r. - Liga Orlika po raz trzeci

Zapraszamy wszystkie chętne drużyny do wzięcia udziału w rozgrywkach Bychawskiej Ligi Orlika.
Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na 20.04.2012 r. o godz. 17.30. Termin zgłaszania zespołów - 15.04.2012.
Mecze będą się odbywały na boisku "Orlik" przy Gimnazjum nr 1 w Bychawie w każdy kolejny piątek (w godz. 17.30-21.00) lub sobotę (13.00-15.30). Wysokośc wpisowego ustalona została na kwotę 300 zł.
Drużyny można zgłaszać pod nr telefonu 506165080 lub drogą e-mail: lhbychawa@wp.pl

Podstawowe przepisy:
- mecz 2x20 min z 5 min. przerwą,
- 6 zawodników + bramkarz,
- zmiany lotne,
- max. 15 zawodników zgłoszonych (możliwość zgłoszenia nowych zawodników podczas trwania rozgrywek).

01.03.2012 r. - VII Edycja - Wyniki

Poniżej wyniki turnieju o Puchar ARPN w Bychawie.

Mecze w grupie
Dajta Wygrać - Junior Bychawa 0:5 - S.Skrzypczak 2, K.Maciejczyk, A.Jasielski, J.Ozimek
Granit - Auto-Mar 1:1 - Ł.Mazurkiewicz - S.Flis
Dajta Wygrać - Zdzichtex 2:6 M.Popławski, A.Misiakowski - K.Strug 3, S.Lis 2, K.Sobkowicz
Crazy Team - Auto-Mar 2:2 K.Chromiec, S.Prześniak - Ł.Mazurkiewicz, M.Mazurkiewicz
Zdzichtex - Junior Bychawa 3:4 - K.Sobkowicz, J.Stępień, S.Lis - K.Maciejczyk 2, R.Sulowski, S.Skrzypczak
Crazy Team - Granit 0:0

Grupa IGrupa II
1.Junior Bychawa69:31.Auto-Mar23:3
2.Zdzichtex39:62.Crazy Team22:2
3.Dajta Wygrać02:113.Granit21:1


"baraż I" Zdzichtex - Granit 6:4 - K.Sobkowicz 2, K.Strug 2, S.Lis, J.Stępień - S.Flis 2, T.Flis 2
"baraż II"Dajta Wygrać - Crazy Team 3:4 M.Popławski, M.Stoczkowski, M.Flis - S.Prześniak 2, R.Szwałek, A.Gajur
półfinały
Auto-Mar - Zdzichtex 1:8 W.Migryt - K.Strug 3, K.Sobkowicz 2, J.Stępień 2, S.Lis
Crazy Team - Junior Bychawa 2:1 J.Koziej, K.Chromiec - S.Skrzypczak
mecz o V miejsce Granit - Dajta Wygrać 5:0 - walkower
mecz o III miejsce Auto-Mar - Junior Bychawa 2:2, 5:6 w karnych - G.Grabczyński 2 - A.Jasielski, D.Stachyra
Finał Zdzichtex - Crazy Team 3:2 - K.Sobkowicz 3 - K.Chromiec 2

Końcowa kolejność:
1. Zdzichtex
2. Crazy Team
3. Junior Bychawa
4. Auto-Mar
5. Granit
6. Dajta Wygrać

Najlepszy zawodnik: Krystian Sobkowicz (Zdzichtex)
Najlepszy bramkarz: Przemysław Mączka (Crazy Team)
Najlepszy strzelec: Krystian Sobkowicz (Zdzichtex) - 9 bramek

25.02.2011 r. - VII Edycja - Puchar ARPN

Z turnieju o puchar ARPN wycofała się drużyna Flashke 04. W związku z tym nastąpiły zmiany w podziale na grupy oraz terminarzu. Dużym plusem nowego terminarza jest to, że każda drużyna ma zapewniona przynajmniej 4 mecze.

Nowy podział na grupy turnieju o Puchar ARPN w Bychawie:

Grupa IGrupa II
ZdzichtexGranit
Dajta WygraćCrazy Team
Junior BychawaAuto-Mar


Nowy terminarz turnieju:

Mecze w grupie
godz. 10.00 Dajta Wygrać - Junior Bychawa
godz. 10.20 Granit - Auto-Mar
godz. 10.40 Dajta Wygrać - Zdzichtex
godz. 11.00 Crazy Team - Auto-Mar
godz. 11.20 Zdzichtex - Junior Bychawa
godz. 11.40 Crazy Team - Granit

Drużyny z pierwszych miejsc awansują do półfinałów. Zespoły z miejsc 2,3 grają baraże o wejście do półfinału

godz. 12.00 "baraż I" II drużyna gr.I - III drużyna gr.II
godz. 12.20 "baraż II" II drużyna gr.II - III drużyna gr.I
godz. 12.40 I drużyna gr.II - zwycięzca barażu I
godz. 13.00 I drużyna gr.I - zwycięzca barażu II
godz. 13.20 mecz o V miejsce
godz. 13.45 mecz o III miejsce
godz. 14.10 Finał
godz. 14.30 Zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród VII Edycji Ligi Halowej

24.02.2011 r. - VII Edycja - Puchar ARPN

Podział na grupy turnieju o Puchar Amatorskich Rozgrywek Piłki Nożnej w Bychawie:

Grupa IGrupa II
ZdzichtexGranit
Dajta WygraćCrazy Team
Junior BychawaFlashke 04
Auto-Mar

Zespoły rozstawiliśmy i podzieliliśmy wg wyników z obecnej i poprzedniej edycji ligi halowej.
Mecze w grupach oraz półfinały będą trwały 2x8 minut, zaś mecz o III miejsce i finał 2x10 minut.

Terminarz turnieju:

godz. 10.00 Dajta Wygrać - Junior Bychawa
godz. 10.20 Zdzichtex - Auto-Mar
godz. 10.40 Granit - Flashke 04
godz. 11.00 Dajta Wygrać - Auto-Mar
godz. 11.20 Zdzichtex - Junior Bychawa
godz. 11.40 Crazy Team - Flashke 04
godz. 12.00 Zdzichtex - Dajta Wygrać
godz. 12.20 Crazy Team - Granit
godz. 12.40 Junior Bychawa - Auto-Mar
godz. 13.00 Wręczenie nagród VII Edycji Ligi Halowej
godz. 13.10 I drużyna gr.I - II drużyna gr.II
godz. 13.30 II drużyna gr.I - I drużyna gr.II
godz. 13.50 mecz o III miejsce
godz. 14.15 Finał
godz. 14.45 Zakończenie turnieju

15.02.2011 r. - VII Edycja - IX i X kolejka

Wyniki IX i X kolejki

"5" IX i X kolejki: M.Pachulec (Granit) - G.Pietrzak (Granit), M.Popławski (Dajta Wygrać), R.Dudkiewicz (Granit), M.Głazik (Crazy Team).

mecz IX i X kolejki - Granit - Dajta Wygrać 5:2

Turniej o Puchar ARPN odbędzie się 26 lutego (niedziela). Początek turnieju godz. 10.00. Wpisowe 50 zł.
W trakcie turnieju zostaną rozdane nagrody VII Edycji ligi halowej w Bychawie

05.02.2011 r. - Wyniki Turnieju o Puchar Starosty Lubelskiego

Wyniki turnieju:

Granit - Junior Bychawa 4:1 (1:1) D.Zaremba 2, P.Banach, R.Dudkiewicz - S.Skrzypczak
Zdzichtex - LO Kwiatek 8:0 (4:0) K.Sobkowicz 5, P.Tylus, R.Bartoszcze, J.Stępień
Crazy Team - Dajta Wygrać 4:1 (2:0) J.Koziej 2, M.Głazik 2 - A.Misiakowski
Lapaiwka - Flashke 04 5:0 (2:0) A.Szeremata 3, B.Kohut, A.Dowhoszyja
Zdzichtex - Dajta Wygrać 5:1 (2:0) K.Sobkowicz 2, P.Tylus, J.Stępień, T.Dąbała - P.Gąbka
Crazy Team - LO Kwiatek 1:2 (1:0) M.Głazik - G.Pietrzak 2
Lapaiwka - Junior Bychawa 7:2 (3:1) I.Fedun 2, I.Biłek, A.Hułyk, B.Kohut, N.Senyszyn, samobójcza - S.Różycki, P.Kot
Granit - Flashke 04 3:4 (2:3) D.Zaremba 2, samobójcza - R.Sulowski 2, K.Różycki, Ł.Remuszka
Zdzichtex - Crazy Team 4:1 (1:0) K.Sobkowicz 2, J.Stępień, P.Tylus - A.Gajur
LO Kwiatek - Dajta Wygrać 2:2 (0:1) G.Pietrzak 2 - M.Stoczkowski, M.Popławski
Lapaiwka - Granit 2:1 (0:1) N.Senyszyn 2 - D.Zaremba
Junior Bychawa - Flashke 04 7:5 (2:1) J.Ozimek 3, S.Różycki 2, P.Kamiński 2 - Ł.Remuszka 2, K.Różycki 2, A.Mikulski

Grupa IGrupa II
1.Zdzichtex917-21.Lapaiwka914-3
2.LO Kwiatek44-112.Granit38-7
3.Crazy Team36-73.Junior Bychawa310-16
4.Dajta Wygrać14-114.Flashke 0439-15


Półfinały:
Lapaiwka - LO Kwiatek 1:1 (1:1) 2:1 w karnych A.Dowhoszyja - K.Wieczorkiewicz
Granit - Zdzichtex 1:4 (1:1) bramkarz - K.Sobkowicz 2, R.Bartoszcze, P.Tylus

mecz o III miejsce
Granit - LO Kwiatek 2:1 (0:0) T.Flis, D.Zaremba - K.Wieczorkiewicz

Finał
Zdzichtex - Lapaiwka 4:3 (3:0) K.Sobkowicz 2, S.Lis, J.Stępień - N.Senyszyn, A.Dowhoszyja, A.Szeremeta

Końcowa kolejność:
1. Zdzichtex
2. Lapaiwka
3. Granit
4. LO Kwaitek
5-8 Crazy Team, Junior Bychawa, Dajta Wygrać, Flashke 04

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Pietrzak (LO Kwiatek)
Najlepszy bramkarz: Nazar Krawec (Lapaiwka)
Najlepszy strzelec: Krystian Sobkowicz (Zdzichtex) - 13 bramek

02.02.2011 r. - Turniej o Puchar Starosty Lubelskiego

W najbliższą sobotę od godz.9.00 rozpocznie się turniej o Puchar Starosty Lubleskiego w halowej piłce nożnej, w związku z tym planowane na ten dzień IX i X kolejka odbędą się w kolejnym tygodniu.

W turnieju wystartuje 8 drużyn podzielonych na 2 grupy:

Grupa IGrupa II
ZdzichtexLapaiwka
Crazy TeamGranit
Dajta WygraćJunior Bychawa
LO KwiatekFlashke 04

Zespoły rozstawiliśmy i podzieliliśmy wg wyników z obecnej i poprzedniej edycji ligi halowej.
Mecze w grupach będą trwały 2x8 minut, półfinały 2x10 minut, zaś mecz o III miejsce i finał 2x12 minut.

Terminarz turnieju:

godz. 9.00 Granit - Junior Bychawa
godz. 9.20 Zdzichtex - LO Kwiatek
godz. 9.35 Crazy Team - Dajta Wygrać
godz. 9.55 Lapaiwka - Flashke 04
godz. 10.10 Zdzichtex - Dajta Wygrać
godz. 10.30 Crazy Team - LO Kwiatek
godz. 10.45 Lapaiwka - Junior Bychawa
godz. 11.05 Granit - Flashke 04
godz. 11.20 Zdzichtex - Crazy Team
godz. 11.40 LO Kwiatek - Dajta Wygrać
godz. 11.55 Lapaiwka - Granit
godz. 12.15 Junior Bychawa - Flashke 04
godz. 12.40 I drużyna gr.I - II drużyna gr. II
godz. 13.00 II drużyna gr. I - I drużyna gr. II
godz. 13.30 mecz o III miejsce
godz. 14.00 Finał
godz. 14.30 Zakończenie turnieju i wręczenie nagród

Wszystkich zawodników uczestniczących w turnieju zapraszamy na obiad do szkolnej stołówki po zakończeniu rozgrywek.

17.01.2011 r. - VII Edycja - VII i VIII kolejka

Wyniki VII i VIII kolejki

"5" VII i VIII kolejki: P.Mączka (Crazy Team) - G.Pietrzak (Granit), M.Popławski (Dajta Wygrać), A.Stachyra (Junior), K.Chromiec (Crazy Team).

bramka VII i VIII kolejki: T.Wójcik (Flashke 04) - mocny strzał z okolicy połowy boiska, piłka wpada do bramki po odbiciu się od słupka

mecz VII i VIIII kolejki - Flashke 04 - Crazy Team 6:7 - Zawodnicy z Flashke 04 prowadzili już 5:2, ale powtórzyła się sytuacja z pierwszego meczu tych drużyn i Crazy Team wyrównali i tym razem przechylili wygraną na swoją korzyść.

Zespół Błękitne Lemiesze wycofał się z rozgrywek. Zgodnie z regulaminem wszystkie spotkania z ich udziałem, uznane zostają jako nieodbyte (rozegrali mniej niż 50% wszystkich spotkań). Niestety również bramki zdobyte w spotkaniach z Błękitnymi Lemieszami nie liczą się do klasyfikacji najlepszych strzelców.

10.01.2011 r. - VII Edycja - V i VI kolejka

Wyniki V i VI kolejki

"5" V i VI kolejki: M.Pachulec (Granit) - T.Flis (Granit), W.Batyra (Granit), S.Różycki (Junior), K.Chromiec (Crazy Team).

bramka V i VI kolejki: T.Flis (Granit) - zaskakujący strzał z okolicy połowy boiska, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki

mecz V i VI kolejki - Granit - Dajta Wygrać 4:3 - bardzo wyrównany mecz, w którym zespół Dajta Wygrać zamknął w ostatnich minutach Granit na ich połowie i mimo dogodnych sytuacji nie zdołał wyjść na prowadzenie. Na 30 sekund do końca przy stanie 3:3 Dajta Wygrać nie wykorzystali karnego, Granit wyprowadził kontrę i zdobył zwycięską bramkę.

20.12.2011 r. - VII Edycja - III i IV kolejka

Wyniki III i IV kolejki

"5" III i IV kolejki: D.Rozdzialik (Flashke 04) - P.Banach (Granit), S.Flis (Granit), D.Wronka (Junior), M.Popławski (Dajta Wygrać).

bramka III i IV kolejki: S.Kusy (Błękitne Lemiesze) - mocne uderzenie z woleja z ostrego kąta, tuż przy dalszym słupku

mecz III i IV kolejki - Crazy Team - Flashke 04 6:6 - zespół Flashke 04 prowadził już 5:1, zawodnicy Crazy Team wyciągnęli na 6:5 minutę przed końcem meczu. W ostatniej akcji meczu zawodnik Flashke 04 był pociągany za koszulkę w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, pewnie wykorzystany przez Flashke 04. Na zmianę rezultatu zabrakło już drużynom czasu.

12.12.2011 r. - VII Edycja - I i II kolejka

Wyniki I i II kolejki

"5" I i II kolejki: P.Mączka (Crazy Team) - P.Banach (Granit), S.Flis (Granit), K.Chromiec (Crazy Team), J.Głazik (Crazy Team).

09.11.2011 r. - Liga Halowa VII Edycja - Losowanie

Do VII Edycji Ligi halowej w Bychawie zgłosiło się tylko 6 drużyn (niestety 4 drużyny zrezygnowały w przeddzień rozpoczęcia). W związku z tym rozgrywki zostaną przeprowadzone w systemie "mecz i rewanż".

Terminarz I i II kolejki - 10.12.2011 r.(sobota):
godz. 16.00 Crazy Team - Granit Weterani
godz. 16.40 Dajta Wygrać - Junior Bychawa
godz. 17.20 Flashke 04 - Granit
godz. 18.00 Crazy Team - Dajta Wygrać
godz. 18.40 Granit Weterani - Granit
godz. 19.20 Junior Bychawa - Flashke 04

Terminarz na całe rozgrywki dostępny u organizatorów.

05.12.2011 r. - Liga Halowa VII Edycja - Regulamin

W zakładce Pliki dodałem regulamin VII Edycji, kartę zgłoszeniową oraz zgodę od rodzica na udział osoby niepełnoletniej w rozgrywkach.
Kapitanów prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz przesłanie kart zgłoszeniowych na adres lhbychawa@wp.pl.
Osoby niepełnoletnie proszone są o przyniesienie zgody od rodzica, do organizatorów, przed rozpoczęciem pierwszego spotkania. W przypadku braku zgody, zawodnik nie zostanie dopuszczony do rozgrywek.

30.11.2011 r. - Liga Halowa VII Edycja - Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach ligi halowej piłki nożnej.
Zgłoszenia drużyn, można dokonywać do dnia 08.12.2011 r. pod numerem telefonu 506 165 080.
Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 14.00 w sobotę 10.12.2011 r.!!! w hali przy Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego.
Kolejne spotkania będą rozgrywane w każdą następną sobotę lub niedzielę, zaś termin zakończenia ligi zależałby od ilości zgłoszonych zespołów.
Wysokość wpisowego ustalona została na kwotę 500 zł od drużyny i należy ją wpłacić u organizatorów najpóźniej w dniu I kolejki.
Wysokość wpisowego może się zwiększyć w przypadku zgłoszenia się więcej niż 10 drużyn. Więcej informacji uzyskać można pod podanym numerem telefonu lub drogą e-mail: lhbychawa@wp.pl.
Organizatorzy rozgrywek zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian.
Regulamin oraz karta zgołoszeniowa będą dostępne wkrótce.
Na forum będzie na bieżąco podawana liczba zespołów.

Organizatorzy:
Jacek Ozimek
Konrad Maciejczyk

Najważniejsze przepisy:
- mecz 2x15 minut;
- drużyny rozgrywają 2 mecze w ciągu dnia (przerwa między meczami tej samej drużyny min. 1 godz.);
- każda drużyna ma możliwość przełożenia 1 meczu na dodatkowy termin bez podania przyczyny (koszt przełożenia meczu 50 zł);
- zawodnicy do lat 18 muszą mieć zgodę rodzica na udział w turnieju;
- max. ilość drużyn - 12;
- max. ilość zawodników w drużynie - 15;
Pozostałe zasady dostępne będą w regulaminie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Granit 5:0 Crazy Team
Flashke 04 2:9 Dajta Wygrać
Crazy Team 8:2 Junior Bychawa
Dajta Wygrać 2:5 Granit
koniec rozgrywek





Darmowy hosting